Producte físic | Preu (euros) | Quantitat |
---|---|---|
Aprendizaje basado en problemas. Como estrategia de enseñanza | 20.62 | |
Què fan les girafes?. | 11.50 | |
Una escuela para cada estudiante. La relación interpersonal, clave del proceso educativo. | 15.50 | |
Et falten 4,11 euros per a despeses d'enviament gratis |
Total*:47,62€
Base imposable:45,79 IVA:1,83
L'enviament es realitzarà a: Espanya Modificar zona d'enviament
Registra't per a rebre el nostre butlletí amb novetats, ofertes i més...