Producte físic | Preu (euros) | Quantitat |
---|---|---|
Colección aprender y repasar. Geometría, cálculo, números y medidas. Ejercicios prácticos con soluciones. 1º de Primaria. | 17.65 | |
Enseñar a convivir no es tan difícil. Para quienes no saben qué hacer con sus hijos o con sus alumnos | 9.00 | |
Et falten 24,28 euros per a despeses d'enviament gratis |
Total*:26,65€
Base imposable:25,62 IVA:1,03
L'enviament es realitzarà a: Espanya Modificar zona d'enviament
Registra't per a rebre el nostre butlletí amb novetats, ofertes i més...